کیک روسیه پوتین آمریکا آمریکایی رئیس جمهور

کیک: روسیه پوتین آمریکا آمریکایی رئیس جمهور دونالد ترامپ ولادیمیر پوتین اخبار بین الملل

کشور عزیزمان ایران قول داده به زودی به زنان اجازه ورود به ورزشگاه بدهد / رئیس فیفا

به گزارش خبرآنلاین، جیانی اینفانتینو رییس فدراسیون جهانی فوتبال(فیفا) که دیروز تماشاگر خاص دربی هشتاد و ششم بود، بعد از دیدار و مشورت با مقامات متفاوت کشورمان،..

ادامه مطلب

در افزایش بارسا تاثیرگذار بودم / اعتراف داور جنجالی

تام هنینگ اووربو، داور نروژی بعد از ۸ سال و نیم در مصاحبه با «مارکا» اعتراف کرد که اشتباهاتی تاثیرگذار به سود بارسلونا داشته است. اعتراف داور جنجالی: در اف..

ادامه مطلب

سقوط استقلال و برانکو در رنکینگ فیفا

در جدید‌ترین رنکینگ بهترین‌ تیم‌های دنیا جایگاه پرسپولیس تغییری نکرد ولی استقلال ۴ پله سقوط کرد.  سقوط استقلال و برانکو در رنکینگ فیفا ..

ادامه مطلب

هفت سال به من بی‌احترامی کردند ، حکم کسر ۶ امتیازی استقلال را دارم

سرمربی پیشین کلوب استقلال با بیان اینکه حکم کسر ۶ امتیازی از این تیم را دارد، گفت: ۷ سال به من بی احترامی شد و حالا حتی یک ریال از مطالباتم از استقلال..

ادامه مطلب

گرشاسبی سرپرست پرسپولیس شد/ هواداران دلواپس قرارداد برانکو نباشند ، حاجی‌بیگی

یک عضو هیات مدیره کلوب پرسپولیس می‌گوید اعضای هیات مدیره تصمیم گرفتند گرشاسبی را به وزارت ورزش معرفی کنند تا حکم سرپرستی او جهت این کلوب صادر شود.&n..

ادامه مطلب

تجربه بزرگ‌ترین شاخصه شفر است / طاهری

به گزارش ایسنا و به نقل از سایت رسمی کلوب استقلال، بیژن طاهری، عضو کمیته فنی کلوب استقلال راجع به حضور شفر در کشور عزیزمان ایران گفت: پیشینه و کارنامه ایشان را ..

ادامه مطلب

این بی‌احترامی را بی‌جواب نمی‌گذاریم / جباری و رحمتی

مهدی رحمتی و مجتبی جباری به اتفاق یکدیگر در یک گفت و گوی یکسان با حضور خبرنگاران پرتعداد حوزه استقلال شرکت کردند.  جباری و رحمتی: این بی احترام..

ادامه مطلب