کیک روسیه پوتین آمریکا آمریکایی رئیس جمهور

کیک: روسیه پوتین آمریکا آمریکایی رئیس جمهور دونالد ترامپ ولادیمیر پوتین اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری حسین محجوب مهمان «خارج از کادر» می‌شود

برنامه «خارج از کادر» شبکه «آی فیلم»  امشب (جمعه، دهم شهریور ماه) میزبان حسین محجوب، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون است.

حسین محجوب مهمان «خارج از کادر» می‌شود

حسین محجوب مهمان «خارج از کادر» می شود

عبارات مهم : سریال

برنامه «خارج از کادر» شبکه «آی فیلم» امشب (جمعه، دهم شهریور ماه) میزبان حسین محجوب، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون است.

به گزارش ایسنا، تهیه کننده «خارج از کادر» راجع به برنامه این هفته گفت: در برنامه این هفته میزبان حسین محجوب خواهیم بود. ما قصد داریم شخصیت هنرمندان، خواننده ها، بدلکاران، بازیگران، عوامل فیلم و سریال های ایرانی را خارج از کادر دوربین معرفی کنیم. ما از بازیگران و صورت های معروف راجع به اینکه چگونه به این مرحله از حرفه خود رسیده اند، کدام کار و نقش ارزش را زیاد دوست دارند و …. پرسش خواهیم کرد.

حسین محجوب مهمان «خارج از کادر» می‌شود

عاطفه خالدی با اشاره به محتوای این برنامه اظهار کرد: «خارج از کادر» یک برنامه شخصیت محور است که با عوامل پشت صحنه و بازیگران به گفت وگو می نشیند. ما در این برنامه تلاش می کنیم روایتی صمیمانه با سوژه مهم مستندمان برقرار کنیم تا در صورت امکان زوایای کمتر پرداخت شده است شخصیتی و زندگی این بازیگران و صورت های معروف به تصویر کشیده شود.

او با بیان اینکه جهت خارج شدن از فضای کار، گاهی وارد منزل مهمانان می شویم و با آن ها گفتوگو می کنیم، توضیح داد: نام «خارج از کادر» نشان می دهد که برنامه خارج از قابی که هر لحظه به تصویر کشیده شده است ضبط می شود. حتی با افرادی که اسمشان را در تیتراژها می بینیم و برابر دوربین دیده نمی شوند هم به گفتوگو می پردازیم.

برنامه «خارج از کادر» شبکه «آی فیلم»  امشب (جمعه، دهم شهریور ماه) میزبان حسین محجوب، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون است.

مهمان این هفته برنامه «خارج از کادر» حسین محجوب است که تا به امروز در سریال هایی مانند: «صاحبدلان»، «سلطان و شبان»، «در مسیر زاینده رود» و…. ایفای نقش کرده است و همچنین بازی در فیلم هایی همچون «ملک سلیمان»، «من ترانه پانزده سال دارم»، «با دیگران»، «ساکن طبقه وسط» و …. را در کارنامه هنری خود دارد.

داریوش فرهنگ و قاسم زارع نیز به عنوان مهمان در روزهای آینده در این برنامه حضور خواهند داشت.

حسین محجوب مهمان «خارج از کادر» می‌شود

برنامه «خارج از کادر» به کارگردانی قاسم صالحی جمعه ها ساعت 22:30 از شبکه «آی» فیلم پخش می شود. این برنامه روزهای شنبه ساعت 06:30 و 14:30 و روزهای دوشنبه ساعت 22:30 دوشنبه بازپخش خواهد شد.

واژه های کلیدی: سریال | مهمان | برنامه | دوربین | بازیگران | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs