کیک روسیه پوتین آمریکا آمریکایی رئیس جمهور

کیک: روسیه پوتین آمریکا آمریکایی رئیس جمهور دونالد ترامپ ولادیمیر پوتین اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی قیمت مرغ به ۹۰۰۰ تومان رسید ، مصوبه ستاد تنظیم بازار ابلاغ نشد

رئیس اتحادیه پرنده و ماهی از زیاد کردن قیمت مرغ به ۹۰۰۰ تومان در مراکز خرده فروشی خبر داد.این زیاد کردن قیمت در حالی است که هنوز مصوبه ستاد تنظیم بازار درمورد ز

قیمت مرغ به ۹۰۰۰ تومان رسید ، مصوبه ستاد تنظیم بازار ابلاغ نشد

مصوبه ستاد تنظیم بازار ابلاغ نشد/قیمت مرغ به ۹۰۰۰ تومان رسید

عبارات مهم : بازار

رئیس اتحادیه پرنده و ماهی از زیاد کردن قیمت مرغ به ۹۰۰۰ تومان در مراکز خرده فروشی خبر داد.این زیاد کردن قیمت در حالی است که هنوز مصوبه ستاد تنظیم بازار درمورد زیاد کردن قیمت مرغ ابلاغ نشده هست.

مهدی یوسف خانی در گفتگو با مهر از زیاد کردن قیمت مرغ به ۹۰۰۰ تومان در مراکز خرده فروشی خبر داد و گفت: قیمت هرکیلوگرم مرغ گرم در عمده فروشی درب کشتارگاه ۸۰۰۰ تومان و توزیع درب واحدهای صنفی ۸۱۵۰ تومان است.

او ادامه داد: همچنین قیمت این کالا در خرده فروشی مرغ شمال ۸۶۰۰ تومان و قیمت عمده مرغ کشتار شمال در میدان بهمن ۷۷۰۰ تومان است.

قیمت مرغ به ۹۰۰۰ تومان رسید ، مصوبه ستاد تنظیم بازار ابلاغ نشد

به گزارش خبرنگار مهر، در پی زیاد کردن قیمت قرار داده های دامی قیمت تمام شده است تولید مرغ زیاد کردن یافته و مدت هاست که تولیدکنندگان نسبت به قیمت عرضه این کالا در بازار معترض هستند، اخیرا پیش از این، برومند چهارآئین، مدیرعامل اتحادیه سراسری تعاونی های کشاورزی مرغداران گوشتی کشور عزیزمان ایران در گفتگو با خبرنگار مهر، از موافقت ستاد تنظیم بازار با قیمت ۹۲۵۰ تومانی جهت مرغ خبر داده بود که البته هنوز این مصوبه ابلاغ نشده هست.

برومند چهارآئین، مدیرعامل اتحادیه سراسری تعاونی های کشاورزی مرغداران گوشتی کشور عزیزمان ایران در گفتگو با مهر با بیان اینکه قیمت تمام شده است تولید مرغ زنده به طور میانگین جهت مرغ دار بدون سود ٦٢٠٠ تومان هست، گفته بود: با لحاظ کردن سود معقول و مشروع و قانونی، قیمت مرغ حدود۶۸۰۰ تومان می شود.

رئیس اتحادیه پرنده و ماهی از زیاد کردن قیمت مرغ به ۹۰۰۰ تومان در مراکز خرده فروشی خبر داد.این زیاد کردن قیمت در حالی است که هنوز مصوبه ستاد تنظیم بازار درمورد ز

وی توضیح داده بود : هنگامی که این محصول به مرغ آماده طبخ تبدیل می شود ٢٥ درصد افت وزن دارد و به این ترتیب به طور میانگین قیمت تمام شده است مرغ آماده طبخ ٨٩٠٠ الی ۹۰۰۰ تومان است و به این میزان باید ٢٥٠ تومان هزینه کشتار و ٨٠ تومان هزینه حمل را اضافه کرد.

به گفته چهارآئین، بنابراین میانگین قیمت مرغ درب کشتارگاه ٩٢٥٠ تومان است که شرکت حمایت مصرف کنندگان نیز در هفته آخر ماه مبارک رمضان با این قیمت موافقت کرده و ما منتظر ابلاغ آن هستیم.

واژه های کلیدی: بازار | تنظیم | خرده فروشی | عمده فروشی | اتحادیه پرنده و ماهی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs